Padarīsim drukāšanas procesu efektīvāku! 

Vai Jūsu esošās kopēšanas un drukāšanas  iekārtas  nestrādā  pietiekami ekonomiski?
Vai Jūs vēlaties, lai esošās iekārtas darbojas efektīvāk, neveicot papildus investīcijas?
Vai Jūs vēlaties atbrīvoties no rūpēm par printeriem, kopētājiem un koncentrēties tikai uz galvenajiem biznesa procesiem?

Ja Jūs atbildējāt  pozitīvi vismaz uz vienu no šiem jautājumiem, tad mums ir īpašs piedāvājums tieši Jums – Optimized Print Services (OPS).

Mēs nodrošināsim Jūsu drukas  iekārtu auditu un darba procesu tieši tā, lai  efektīvi organizētu, modernizētu dokumentu darbaplūsmas infrastruktūru, lai samazinātu  izmaksas. Un, ja vēlaties, mēs īstenosim šo visu!

Mūsu  atbalsts Jums:

  • Izmaksu samazināšana. Attiecībā uz lielāko daļu uzņēmumu, izmaksas iespējams samazināt par 20-30%.
  • Optimizēta dokumentu veidošana un apstrādes procedūras, izmantojot tehnoloģiski nepieciešamo, jau esošo  aprīkojumu un / vai IT risinājumus.
  • Automatizēta iekārtu apkope, palīgmateriālu un remonta nodrošināšana. Tas viss ļaus Jums  ietaupīt laiku uz šiem procesiem.

Process sastāv no 3 posmiem: konsultācijas, ieviešanas un pārvaldības. Šie posmi nodrošina  izmaiņas esošajā sistēmā, nepārtraucot uzņēmuma darba ritmu, kā arī tās turpmākajā lietošanā. Galvenais ieguvums ir optimizācija visos līmeņos: tiek nodrošināts nepieciešamais iekārtu skaits un to funkcionalitāte, vienkārši un efektīvi procesi, caurskatāmas un samazinātas izmaksas, kā arī augsti dokumentu drošības standarti.

OPS - līdz ideālam ir tikai viens solis.